lidé

faamu tvoří lidé, které marketing a obchod baví, a proto se jim věnují přes deset let. Zkušenosti jsme nasbírali jak z pozice agentury, tak z pozice klienta. A rádi se o ně s vámi podělíme.

Martin Slanina

Od svých 21 let stál ve vedení rodinné firmy BUILDING SP, ve které se nebál investovat do moderních technologií a uvádět na trh produkty, kterým nikdo nevěřil, které však fungují dodnes. Vymyslel v oboru nevídaný e-shop s komíny DobryTah.cz a dvakrát vyhrál titul Firma středočeského kraje. Výborně argumentuje a dokáže navrhnout a vyjednat ty nejlepší podmínky pro váš byznys.

Specializace: marketingová strategie, obchod, poradenství

e-mail

 

Lucie Klabanová

Teoreticky se na budoucí práci připravovala na Fakultě humanitních studií UK v Praze. Prakticky v reklamních agenturách a na cestách. Na všechno má názor, ráda organizuje konání lidí i akcí. Stojí za PR firem Skřivánek či BTG Energy, starala se o výstavy Anastomosis, Space Architecture či European Shakuhachi Festival. Nejčastěji se věnuje copywritingu a kreativním strategiím.
 

Specializace: copywriting, event management

e-mail

 

Jana Hanzlová

Vystudovala Vysokou školu ekonomie a managementu v Praze. Několik let stála v čele rodinné výrobní firmy, aby se pak věnovala podnikovému poradenství a péči o korporátní identitu. Nejčastěji poskytuje poradenství v oblasti CSR a optimalizace nákladů, podílí se na tvorbě marketingových strategií a realizaci PR kampaní.

Specializace: podnikové poradenství

e-mail

         

 

 

 

 

 

 

         

 

Pro stažení našeho PR ceníku prosím uveďte svůj emailový kontakt

odeslat

Děkujeme za Váš zájem o naše služby. Na uvedený email Vám byl zaslán požadovaný dokument.

faama team